• 1. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Мустафа Сали Карадайъ
    • 2. Мукаддес Юсуф Налбант
    • 3. Байрам Юзкан Байрам
    • 4. Адлен Шукри Шевкед
    • 5. Павлин Павлов Кръстев
    • 6. Юсеин Велиайдин Ахмед
    • 7. Сейфи Сабри Мехмедали
    • 8. Зюлфие Ниязиева Ибрямова
    • 9. Абидин Мехмед Хаджимехмед
    • 10. Ферхад Шабанали Ферхад
  • 2. БСДД – Български Съюз за ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Бисер Атанасов Христов
    • 2. Десислава Йорданова Йонова
  • 3. БНО
    • 1. Славчо Славчев Панов
    • 2. Виктория Методиева Бъчварова
    • 3. Асен Огнянов Асенов
  • 4. ПП Национално движение Единство
    • 1. Мюслюмет Сейфидин Юмер
  • 5. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Иво Колев Пазарджиев
    • 2. Красимир Вълков Вълков
    • 3. Павлин Иванов Станишев
    • 4. Петър Божинов Русков
    • 5. Пресиян Петров Костадинов
  • 6. Коалиция Справедлива България
    • 1. Кольо Петков Парамов
    • 2. Веселин Димитров Илчев
    • 3. Таня Владкова Чалъкова
    • 4. Дора Тенчева Иванова
    • 5. Лилия Александрова Ванчева
    • 6. Делян Динков Павлов
    • 7. Заличен
    • 8. Мария Стефанова Йорданова
    • 9. Здравка Атанасова Кинева
    • 10. Кольо Василев Георгиев
  • 7. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Мариан Стефанов Христов
  • 8. НФСБ
    • 1. Росица Илиева Гефен
    • 2. Ботьо Ангелов Манчев
    • 3. Ангел Костадинов Калоянов
  • 9. Продължаваме Промяната
    • 1. Никола Георгиев Минчев
    • 2. Георги Милчев Чепишев
    • 3. Венцислав Петков Кирчев
    • 4. Емрах Акиф Акиф
    • 5. Марияна Георгиева Димитрова
    • 6. Ивайло Добрев Щерев
    • 7. Димо Николаев Сандев
  • 10. МИР
    • 1. Стоян Атанасов Узунов
    • 2. Милен Костадинов Мирчев
    • 3. Коста Андреев Атанасов
    • 4. Катя Димитрова Хитова
  • 11. КОД /Консервативно Обединение на Десницата/
    • 1. Минчо Боев Кермекчиев
    • 2. Живко Ванчев Лозев
    • 3. Марин Василев Калинков
    • 4. Живко Ташев Димитров
  • 12. БТР – БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА
    • 1. Велизар Борисов Флоров
    • 2. Стоян Петров Маринов
  • 13. ПП КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ
    • 1. Иван Илиев Иванов
  • 14. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Георги Николаев Георгиев
    • 2. Венко Генов Вълчев
    • 3. Иван Йорданов Дафинкичов
    • 4. Николина Георгиева Колева
    • 5. Николай Михайлович Лукаревский
  • 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД
    • 1. Григор Александров Захариев
    • 2. Месут Мустафов Хайрулов
    • 3. Данаил Георгиев Петров
    • 4. Димитър Делчев Митрев
    • 5. Данаил Колев Милушев
    • 6. Бойко Цветков Бенеков
    • 7. Младен Радев Асенов
    • 8. Антон Олегов Масюков
  • 16. БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НД
    • 1. Александър Адриянов Суев
    • 2. Мирослав Иванов Иванов
    • 3. Атанас Ангелов Петров
    • 4. Пламен Иванов Топчиев
    • 5. Теменуга Якова Попова
  • 17. ПП ИЗПРАВИ СЕ БЪЛГАРИЯ
    • 1. Албена Божидарова Белянова
    • 2. Нургюн Рамадан Мехмед
    • 3. Мариела Стоянова Стоянова
    • 4. Славена Андрианова Станева
    • 5. Янка Атанасова Матева
    • 6. Стоил Тонев Стоилов
    • 7. Велко Кънчев Велев
  • 18. ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ
    • 1. Васил Трифонов Тосев
    • 2. Петър Маринов Иванов
  • 19. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Юлия Георгиева Чортленева
    • 2. Ялчън Сами Мастанли
    • 3. Наско Славчев Сапунджиев
    • 4. Господинка Йорданова Милева
    • 5. Виктор Станиславов Луков
    • 6. Азис Мехмед Сар
    • 7. Стефка Николова Николова
  • 20. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Веселин Дочев Белевски
    • 2. Божидар Иванов Колев
  • 22. ПРАВОТО
    • 1. Красимир Борисов Криводолски
    • 2. Марияна Данчова Топалова
  • 23. НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА
    • 1. Мартин Банков Иванов
  • 24. ГЕРБ-СДС
    • 1. Цвета Вълчева Караянчева
    • 2. Адам Драганов Персенски
    • 3. Иван Стоянов Гавазов
    • 4. Фейзи Якуб Бекир
    • 5. Милчо Любомиров Енчев
    • 6. Ирина Николова Чанкова
    • 7. Ервин Енвер Хасан
    • 8. Гергана Чанкова Банкова
    • 9. Севда Костадинова Камбурова
    • 10. Димитър Тодоров Кадиев
  • 25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Радослав Иванов Милев
    • 2. Мустафа Мустафа Емин
    • 3. Динко Кирилов Моллов
    • 4. Елена Ташева Шукерска
    • 5. Лютви Байрам Мехмедали
    • 6. Стоян Георгиев Стоянов
    • 7. Васка Красимирова Петрова
    • 8. Мюзеин Халибрям Бекир
    • 9. Мустафа Ахмед Юсеин
    • 10. Агоп Киркор Узунбохосян
  • 26. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Мехмед Назифов Кехайов
    • 2. Стоян Людмилов Арабаджиев
    • 3. Таня Николова Гочева
    • 4. Антон Петков Каленов
    • 5. Дора Георгиева Павлова
    • 6. Милка Грудева Георгиева
    • 7. Мехмед Мехмед Банашък
  • 27. АТАКА
    • 1. Ангел Николов Божинов
  • 28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Георги Георгиев Михайлов
    • 2. Марияна Делчева Ликова
    • 3. Костантина Илиева Карабоюкова
    • 4. Теодора Янчева Каракостова
    • 5. Есен Ясенова Устренска
    • 6. Георги Тончев Кючуков
    • 7. Мария Тодорова Милушева
    • 8. Венелин Емилов Башев
    • 9. Надежда Атанасова Тодорова
    • 10. Милен Арсениев Филипов
  • 29. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Атанас Ралчев Панчев
    • 2. Ваня Атанасова Георгиева
    • 3. Иванка Николай Кършева
    • 4. Димитър Калитков Иванов
    • 5. Калин Викторов Божков

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

Решения

  • № 137-НС / 02.10.2022

    относно: Упълномощаване членове на РИК – Кърджали, които да предадат в съответствие с чл.72, ал.1, т.26 от ИК на ЦИК изборните книжа и материали от изборите и за народни представители на 02 октомври 2022 г.

  • № 136-НС / 02.10.2022

    относно: Освобождаване на членове на СИК в Девети изборен район - Кърджалийски и служебната им замяна им от РИК. Поради постъпили предложения за замени на членове на секционни избирателни комисии в изборния ден и служебната им замяна с нови и Освобождаване на членове на СИК в Девети изборен район - Кърджалийски и служебната им замяна им от РИК.

  • № 135-НС / 01.10.2022

    относно: Публикуване на упълномощените представители от ПП „Движение за права и свободи“ и КП „ГЕРБ-СДС“

всички решения