Районна избирателна комисия Кърджали
РЕШЕНИЕ
№ 95 ПВР - НС
Кърджали, 07.11.2021
ОТНОСНО: Освобождаване на членове на СИК в Девети изборен район - Кърджалийски на територията на община Кирково и замяната им с предложение от КП „ГЕРБ-СДС“ и ПП „Има Такъв Народ “
В общия входящ регистър на РИК – Кърджали с вх. № 213 от 07.11.2021г.. са постъпили предложения за замяна от ПП „Има Такъв Народ “ на назначени членове на секционни избирателни комисии по подадени от тях заявления, като са приложени и самите заявления. Предложенията съдържат и списък с имената на лицата, които ПП „ Има Такъв Народ“ предлагат за назначаване. Предложенията са придружени от поименен списък на лицата на хартиен носител и електронен носител и са подписани от упълномощен представител на ПП „Има Такъв Народ “.
В общия входящ регистър на РИК – Кърджали с вх. № 209 ПВР/НС от 07.11.2021г. са постъпили предложения за замяна от КП „ГЕРБ - СДС“ на назначени членове на секционни избирателни комисии по подадени от тях заявления, като са приложени и самите заявления. Предложенията съдържат и списък с имената на лицата, които КП „ГЕРБ - СДС“ предлагат за назначаване. Предложенията са придружени от поименен списък на лицата на хартиен носител и електронен носител и са подписани от упълномощен представител на коалицията.
С оглед на изложеното и на основание чл. 72, ал. 1, т. 5 във връзка с чл.51, ал.2, т.1 и във връзка с чл.72, ал.1, т.4 от ИК, РИК – Кърджали
РЕШИ:
Настоящото решение подлежи на обжалване по чл.73, ал.1 от Изборния кодекс пред ЦИК в тридневен срок от обявяването му.
Председател: Величка Димитрова Георгиева
Секретар: Беркант Метин Барзат
* Публикувано на 07.11.2021 в 18:56 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
относно: Изменение на Решение № 8-ПВР/НС от 29.09.2021 г. на РИК Кърджали
относно: Упълномощаване членове на РИК – Кърджали, които да предадат в съответствие с чл.72, ал.1, т.26 от ИК на ЦИК изборните книжа и материали от изборите президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021г.
относно: Освобождаване на членове на СИК в Девети изборен район - Кърджалийски и замяната им с предложение от парламентарно представените партии и коалиции в 46-ото Народно събрание в новите (втори) избори за президент и вицепрезидент на републиката на 21.11.2021г.